Pasivní bytové domy

Umíme navrhnout a zrealizovat rekonstrukci Vašeho domu až do pasivního energetického standardu a ušetřit tak až 90 % nákladů na energie. Čerpáme z praktických zkušeností. Můžeme se prezentovat těmi nejlepšími referencemi, jsme držiteli několika ocenění za stavbu první energeticky pasivní budovy v ČR.

 

K hlavním výhodám rekonstrukce domu do energetického pasivního standardu nepochybně patří snížení nákladů na vytápění až o 90 %. Dosáhneme kvalitnějšího vnitřního prostředí, vysoký komfort bydlení a moderní architektonický vzhled. Získáme příjemnou vnitřní teplotu během celého roku a stálý přívod čerstvého vzduchu bez nutnosti otevírat okna. Výrazně zvýšíme cenu domu a bytů na trhu nemovitostí.

Život v pasivním domu neznamená pouze úsporu provozních nákladů, ale můžete také počítat s tím, že se zbavíte některých zdravotních problémů. Použitá zařízení, která pracují i v noci, filtrují vzduch a tím ho zbavuje škodlivých nečistot a prachu. To bude vyhovovat nejen alergikům, ale také těm, na kterých zůstává úklid domácnosti.

 

Přečtěte si článek o výhodách pasivních domů

 

 

Nedaří se Vám najít co hledáte a máte zájem o bližší informace?

Ochrana osobních údajů