Profesionální přístup, vysoká úspěšnost

Cílem našich prací a služeb je poskytovat zájemcům odbornou pomoc při získávání dotací z fondů EU a veřejných zdrojů ČR v celkovém projektovém cyklu.

 

Odbornost

Tým expertů v rámci našeho odborného sdružení firem disponuje bohatými zkušenostmi a znalostmi ve všech oblastech námi nabízených činností a služeb. Veškeré projektové činnosti jsou vedeny autorizovanými osobami a energetickými specialisty.

 

Monitoring

Naši experti pravidelně komunikují s dotčenými orgány státní správy a samosprávy a společnost zajišťuje jejich pravidelné vzdělávání v dané oblasti. Proto můžeme garantovat znalost nejnovějších legislativních podkladů - nejnovějších informací spojených s agendou implementace fondů EU.

 

Profesionalita

Mezi priority v rámci námi poskytovaných služeb patří identifikace všech možností pro získání prostředků, identifikace všech rizik a ohrožení, maximalizace objemu získaných prostředků, minimalizace zátěže spojených s implementací, kreativita a individuální přístup ke každému klientovi.

 

Úspěšnost projektů

Kvalitu námi poskytovaných služeb vyjadřuje i míra úspěšnosti, se kterou našim klientům dokážeme dotaci získat. Tato míra úspěšnosti se pohybuje okolo 100%.

 

Nedaří se Vám najít co hledáte a máte zájem o bližší informace?

Ochrana osobních údajů